دانلود*پاورپوینت تفکر و زبان *

پاورپوینت ,پاورپوینت تفکر و زبان, پاورپوینت تفکر, پاورپوینت انگیزش فصل نهم بخش اول تفکر وزبان ,پاورپوینت حل مسئله ,پاورپوینت تصمیم گیری, پاور|aqe50685718
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت تفکر و زبان هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

با 31 اسلاید قابل ویرایش می باشد

موضوعات :

تعریف تفکر

پنج روش آیزنک

شناخت

حل مسئله

انواع مسئله

روشهای حل مسئله

مهمترین موانع حل مسئله

عوامل اصلی حل مسئله

تصمیم گیری

سوگیری

قضیه بیز

استدلال

زبان

مراحل سنین مختلف تا یادگیری زبان

دوتبیین در یادگیری زبان

کارکردهای مفاهیم

جمع بندی نهایی درباره رابطه بین تفکرو زبان

یک اسلاید از این پاورپوینت:

تفکر عالیترین فعالیت ذهنی است.

انسان به واسطه تفکر است که از دیگر موجودات زنده برتر است. تفکر فراتر از یادگیری و حافظه است ؛این دو مفهوم پیچیدگی شناختی زیادی ندارند ،در حالی که در تفکر اینگونه نیست. کسی که حافظه قوی دارد لزوما فرد متفکری نیست. از تفکر تعاریف زیادی شده است.

یک اسلاید دیگر از این پاورپوینت:

حل مسئله

مسئله زمانی پیش می آیدکه بخواهیم به هدفی برسیم،ولی درحال حاضر امکان پذیرنیست.بسیاری ازافرادحل مسئله راعالیترین نمونه اندیشیدن یاتفکربه شمارمی آورند.درکارحل مسئله می کوشیم به هدفی برسیم،ولی وسیله حاضروآماده ای برای این کاردراختیار نداریم.بایدهدف رابه پاره هدف ها و این پاره هدف ها را به هدف های جزئیترتقسیم کنیم تا سرانجام به سطحی برسیم که ابزاردستیابی مهیاشود.بنابراین،حل مسئله پیداکردن راه مناسب رسیدن به هدف است که فعلاغیرقابل دسترسی است.

نخستین پژوهشهایی که در زمینه حل مسئله صورت گرفته از طرفداران مکتب گشتالت بوده است.